web analytics

Wyniki wyszukiwania dla:

Konkurs na najpiękniejszy różaniec

“Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć” – Jan Paweł II. Aby słowa papieża nie poszły w zapomnienie, w naszej parafii św.Mikolaja w Pogrodziu ks.proboszcz Stanisław Szestowicki ogłasza konkurs na wykonanie najpiękniejszego różańca.

Celem konkursu jest zainteresowanie dzieci i młodzieży z Naszej parafii modlitwą różańcową i jednocześnie zachęcenie do częstego jej odmawiania.

Konkurs polega na wykonaniu różańca z dowolnego materiału. Uczestnicy wykazują się pomysłowością i oryginalnością. Prace będzie można podziwiać w naszej świątyni.

Wykonane różańce należy składać u proboszcza lub w zakrystii do 26 września 2021 roku (niedziela). Każdy Różaniec powinien być odpowiednio podpisany z podaniem imienia, nazwiska i miejscowości uczestnika mile widziane różańce rodzinne.

Z dostarczonych różańców przez dzieci, specjalnie powołane jury konkursowe wyłoni zwycięzców. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 3 października (niedziela) na mszy świętej o 11 15. Wszystkie wykonane różańce zostaną wywieszone w naszej świątyni.

Wszystkim uczestnikom życzymy, aby sam konkurs, a przede wszystkim udział w nabożeństwach różańcowych zaowocował w naszym codziennym życiu umiłowaniem oraz częstym i gorliwym odmawianiem modlitwy różańcowej.

Ksiądz Proboszcz
Stanisław Szestowicki


Podziel się tym wpisem: